• 1 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 1488

Trzy medale naszych judoków

Kolejny raz judocy bielskiej Gwardii spisali się na medal, a dokładniej mówiąc na trzy medale.

Podczas rozegranych w Cetniewie Otwartych Mistrzostw Polski Młodzieży tytuł wicemistrza kraju i srebrny krążek w kategorii do 60 kilogramów wywalczył Sebastian Sojka, a po brąz sięgnęły Justyna Kamińska w kategorii do 48 kilogramów i Monika Zabrocka w kategorii do 52 kilogramów.

Warto dodać, że podopieczny Mieczysława Malczewskiego był blisko złota. W finałowym pojedynku przy próbie skontrowania rywala popełnił jednak błąd, wykorzystany przez przeciwnika i choć ambitnie walczył do końca nie zdołał już odrobić poniesionej straty.

Ponadto tuż za podium uplasowały się Klaudia Szachłowicz - czwarta w kategorii do 70 kilogramów oraz Anna Skoczylas piąta w najliczniej obsadzonej kategorii do 63 kilogramów.