Motoryzacja Bielsko-Biaa Motoryzacja Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 25 marca 2013
  • wyświetleń: 2939

Rajd Czechowicki - wideo

Po raz kolejny ulice Czechowic-Dziedzic stały się areną zmagań kierowców rajdowych z całej Polski. W sobotę 23 marca na terenie gminy odbył się VII Rajd Czechowicki.

opel
Opel Astra najlepszej załogi · fot.


Tegoroczna, siódma edycja Rajdu Czechowickiego otworzyła podobnie jak rok temu cykl Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Wśród startujących, licencjonowanych kierowców na odcinkach specjalnych można było zobaczyć zawodników ścigających się także w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i Rajdowym Pucharze Polski.Rekordowa liczba 68 załóg wystartowała o godzinie 10:00 spod Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice, gdzie była zlokalizowana także meta Rajdu. Trasy VII Rajdu Czechowickiego zostały znacznie zmodyfikowane w porównaniu do zeszłorocznej edycji. Przejazdy odbywały się kolejno na odcinkach Podraj i Burzej.

VII Rajd Czechowicki zwyciężył jadący Oplem Astrą GSI duet Piotr Pacek i Łukasz Chojecki. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęli Adrian Łabuś i Bożydar Grzywaczewski jadący Oplem Astrą, a na trzecim stopniu podium stanęli Dariusz Twardzik i Mariusz Żelazko, dowodzący Renault Clio.

ab, aka / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA