Motoryzacja Bielsko-Biaa Motoryzacja Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 1896

Prezentacja BKS Profi Credit, mecz towarzyski i akcja charytatywna

Za nami:

W sobotę, 20 października o godzinie 18.00 w Hali pod Dębowcem bielscy kibice będą mieli świetną okazję, aby poznać zawodniczki BKS PROFI CREDIT.

Przed meczem towarzyskim z E.Leclerc Radomką Radom nastąpi prezentacja drużyny z Bielska-Białej. Stało się to już pewną tradycją, choć w tym roku zmieniło się miejsce tego wydarzenia.

- Gorąco zachęcamy więc kibiców BKS PROFI CREDIT do głośnego wsparcia podopiecznych Bartłomieja Piekarczyka przed zbliżającymi się rozgrywkami Ligi Siatkówki Kobiet. Wstęp jest bezpłatny - zachęca BKS Profi Credit.

Podczas prezentacji odbędzie się także zbiórka pieniężna dla Zuzi Wach z Bielska-Białej. U trzyletniej dziewczynki, która podobnie jak dziadek uwielbia siatkówkę, zdiagnozowano nowotwór mózgu i potrzebuje naszej pomocy. Rehabilitacja ma pomóc powrócić jej do pełnej sprawności. A że Zuzia ma duszę sportowca wierzymy, że jej się uda i mocno trzymamy za nią kciuki!

Pod koniec października BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała czeka jeszcze sprawdzian z DPD Legionovią Legionowo, a później na początku listopada rozegrany zostanie pierwszy mecz ligowy z Energą MKS Kalisz. W Hali pod Dębowcem zobaczymy się ponownie dopiero 10 listopada, kiedy to bielski zespół zmierzy się w 2. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet z Eneą PTPS Piła.

BM / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA