Motoryzacja Bielsko-Biaa Motoryzacja Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 1020

Wicemistrz I ligi z poprzedniego sezonu pokonał BBTS 3:1

W 5. kolejce 1 ligi mężczyzn nasi siatkarze podejmowali drużynę Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wicemistrz I ligi z poprzedniego sezonu zagrał bardzo dobry mecz i wciąż pozostaje niepokonany na pierwszoligowych parkietach.

Obie drużyny rozpoczęły mecz uważnie, na boisku długo utrzymywał się wynik remisowy. Zarówno przyjezdni, jak i gospodarze grali skutecznie i żadna ze stron nie umiała przełamać przeciwnika. W samej końcówce świetnie w polu serwisowym zagrał Bartosz Firszt, jego zagrywki pozwoliły bielszczanom na zbudowanie przewagi, której już nie oddali do końca seta.

Od drugiej partii inicjatywę przejęli goście, w szeregach których pierwsze skrzypce grali atakujący Wiktor Musiał i skrzydłowy Paweł Rusin. BBTS nie umiał znaleźć na nich recepty, w poczynania miejscowych wkradła się nerwowość, zwłaszcza w polu zagrywki. Podopieczni braci Gradowskich przez trzy sety próbowali gonić rywali, ale ostatecznie musieli po raz drugi w sezonie uznać wyższość rywali. Po bielskiej stronie siatki po raz kolejny punktował Oleg Krikun, który zapisał na swoim koncie 23 punkty.

W piątek bielszczanie podejmą trzeci zespół z poprzedniego sezonu - APP Krispol Wrześnię (hala pod Dębowcem godzina 18.00).

BBTS Bielsko-Biała - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (25:21,21:25,18:25,21:25)
MVP: Bartłomiej Neroj

Skład BBTS: Macionczyk (1), Suchacki (9), Buniak (6), Krikun (23), Firszt (8), Adamczyk (5) oraz Marek (libero) Sawicki (8), Nowak (2),Oniszk, Skotarek, Skowroński.

BM / bielsko.info, źródło: bbtsbielsko.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA