bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2744

Znamy ceny biletów i karnetów na mecze TSP. Będzie taniej niż rok temu

Już niebawem ogłoszony zostanie początek sprzedaży karnetów na nowy sezon piłkarskich rozgrywek w wykonaniu bielskiego Podbeskidzia. Tymczasem ogłoszone zostały ceny, w jakich dostępne będą karnety oraz bilety na mecze TSP.

Wzorem roku ubiegłego możliwy jest zakup karnetu na cały sezon, obejmujący 17 spotkań domowych Podbeskidzia w Bielsku-Białej zarówno w rundzie wiosennej jak i jesiennej, ale również można zdecydować się na karnet obejmujący wyłącznie rundę jesienną, podczas której na stadionie miejskim rozegranych zostanie 10 spotkań. Oba karnety obejmują również ewentualne mecze Pucharu Polski do poziomu 1/8 finału.

Kontynuując karnet SEZON kibic zyskuje cztery mecze gratis (w stosunku do pojedynczych biletów), przy kontynuacji karnetu RUNDA gratisem są dwa mecze.

Ulgowe ceny obowiązują dla: kobiet, osób powyżej 55. roku życia, uczniów i studentów do 26. roku życia, a także posiadaczy kart: "Rodzina +", "Cieszyńska Karta Dużej Rodziny", "Karta Dużej Rodziny". Karty uprawniają do zakupu karnetów i biletów w formie ulgowej dla całej rodziny. Dla dzieci do lat 5 opiekun musi odebrać w kasie darmowy bilet z wyznaczonym miejscem.

Na tanie karnety i bilety mogą liczyć osoby kibicujące w sektorze rodzinnym oraz uczestnicy programu przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych - Podbeskidzie Bez Barier - osoba niepełnosprawna 0 zł, opiekun 5 zł. Dodatkowo TS Podbeskidzie jest partnerem programu "WETERAN plus" - bilet w ramach programu kosztuje tylko 1 zł.

Przypominamy, że w sezonie 2018/19 do dyspozycji kibiców będą wyłącznie trybuny Zachodnia oraz Wschodnia, trybuny za bramką będą wyłączone ze sprzedaży.

cennik karnetów TSP


Aby unikać kolejek w kasach w dniu meczu od tego sezonu wprowadzona została sprzedaż internetowa czynna do trzech godzin przed meczem.

Zachęcamy do zakupów biletów w przedsprzedaży wówczas będzie obowiązywał cennik podstawowy, natomiast osoby decydujące się na zakup w dniu meczu zapłacą o 5 zł więcej.

Cena biletów na pojedyncze mecze została obniżona w porównaniu z rokiem ubiegłym i w przedsprzedaży wynosić będzie 15 zł za bilet normalny i 10 za ulgowy.

cennik biletów TSP

BM / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.