bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 18 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3579

Krzysztof Brede nowym trenerem Górali! Umowa obowiązuje 2 lata

W nowym sezonie TSP poprowadzi 37-letni były szkoleniowiec Chojniczanki Chojnice.

Krzysztof Brede nowym trenerem Górali
Krzysztof Brede nowym trenerem Górali! · fot.


Poprzednie rozgrywki były dla nowego trenera Podbeskidzia debiutem w roli pierwszego szkoleniowca. Prowadzona przez niego Chojniczanka niemal do samego końca była w grze o awans, a sezon zakończyła na podium, tracąc do drugiego miejsca zaledwie dwa ligowe oczka.

Spore doświadczenie Krzysztof Brede zebrał na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w roli asystenta w Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok, gdzie pracował z Bogusławem Kaczmarkiem i Michałem Probierzem. W przeszłości Brede jako piłkarz reprezentował barwy m.in Olimpii Grudziądz, Lecha Poznań czy Lechii Gdańsk, której jest wychowankiem i z którą to był związany przez większość swej kariery.

Klub zawarł umowę z trenerem na dwa lata.

- Już od dziś rozpoczynamy współpracę z trenerem Brede i liczymy, że będzie ona owocna. Przed nami kolejny sezon, w którym czekają nas nowe wyzwania - po podpisaniu umowy powiedział Andrzej Rybarski, dyrektor sportowy TSP.

Krzysztof Brede nowym trenerem Górali!
Krzysztof Brede nowym trenerem Górali! · fot.

BM / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.